У Львові продавчиня обікрала магазин

logo
154353_u_lvovi_prodavchinja_obikrala_magazin.jpeg


01.12.2017, 12:06

продавщица, обокрала, магазинУ Львові правоохоронці викрили продавчиню, котра викрала з магазину гроші та товару на значну суму. Встановлено, що раніше судима зловмисниця перебувала у розшуку та надала неправдиві особисті дані при працевлаштуванні. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

У Сихівський відділ поліції 30 листопада за допомогою звернулась працівниця одного з продуктових магазинів. Жінка повідомила, що виявила крадіжку грошей у сумі більше 127 тисяч гривень з каси магазину, а також продуктів харчування на суму дванадцять з половиною тисяч гривень та двох мобільних телефонів.

Як встановили правоохоронці, до скоєння злочину причетна інша продавчиня магазину, раніше судима 35-річна львів’янка, котра перебувала у розшуку та надала неправдиві особисті дані при працевлаштуванні. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.185 (крадіжка) КК України. Максимальне покарання, передбачене санкцією статті – від трьох до шести років позбавлення волі. Проводиться досудове розслідування, зловмисницю перевіряють на причетність до скоєння інших правопорушень.

Во Львове правоохранители разоблачили продавщицу, которая похитила из магазина деньги и товар на значительную сумму. Установлено, что ранее судимая злоумышленница находилась в розыске и предоставила ложные личные данные при трудоустройстве. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Сыховский отдел полиции 30 ноября за помощью обратилась работница одного из продуктовых магазинов. Женщина сообщила, что обнаружила кражу денег в сумме более 127 000 гривен из кассы магазина, а также продуктов питания на сумму 12,5 тысяч гривен и двух мобильных телефонов.

Как установили правоохранители, к совершению преступления причастна другая продавщица магазина, ранее судимая 35-летняя львовянка, которая находилась в розыске и предоставила ложные личные данные при трудоустройстве. По данному факту открыто уголовное производство по ч.3 ст.185 (кража) УК Украины. Максимальное наказание, предусмотренное санкцией статьи, – от трех до шести лет лишения свободы. Проводится досудебное расследование, злоумышленницу проверяют на причастность к совершению других преступлений.


А поділитися?Вам має сподобатись...