У Львові пропонують ввести обмеження на в’їзд вантажівок

logo


Петро Адамик. Фото 4studio

Великогабаритний транспорт, що пересувається вулицями Львова, продовжує руйнувати дорожню інфраструктуру міста та створювати незручності для містян

Великогабаритний транспорт руйнує дорожню інфраструктуру міста та створює незручності для містян. Саме тому влада Львова повинна запровадити ефективниймеханізм обмеження в’їзду великогабаритного транспорту у місто з врахуванням окремо визначених винятків транспорту, який забезпечує потреби міста.

Так вважає голова фракції “Європейська Солідарність” у Львівській міськраді Петро Адамик, пише Четверта студія.

“У моєму депутатському запиті до керівництва Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міськради, я прошу виробити та вжити ефективнихзаходів щодо розв’язання цієї проблеми. На жаль, попередні заходи не призвели до потрібного ефекту. Великогабаритний транспорт, що пересувається вулицями Львова, продовжує руйнувати дорожню інфраструктуру міста та створювати незручності для містян”, – додав Адамик.

Нагадаємо, торік у Львові встановили 18 дорожніх знаків (інформаційних панно) на перехрестях доріг, проте водії не звертають на них увагу, а великогабаритний транспорт продовжує їздити транзитом через Львів.

Коментарі

Позначки: вантажівка, Львівська міська рада, Петро Адамик