У Львові пропонують підняти пішохідні переходи

logo


07.05.2018, 12:56

пешеход, петиция, переход

Зробити пішохідні переходи вище рівня проїжджої частини заради безпеки та зручності перехожих – відповідна петиція зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій. 

За словами автора петиції Андрія Озирського, наразі коли падає дощ або тане сніг – точнісінько на переходах утворюються величезні калюжі. Це створює незручності для пішоходів: доводиться обходити і переходити дорогу поза переходом, а також машини, що їдуть повз, обливають людей брудом.

Тому він пропонує навпаки створювати підвищення рівня дорожного покриття на пішохідних переходах до рівня тротуарів.

“Маю надію, що це допоможе переходити дорогу сухим і створить додаткову фізичну перешкоду для машин, що будуть змушені скидати швидкість для безпечного проїзду. Слід пам’ятати, що місто – це середовище для людей в першу чергу, а не для автомобілів”, – зазначає автор петиції.

Во Львове предлагают поднять пешеходные переходы

Сделать пешеходные переходы выше уровня проезжей части ради безопасности и удобства прохожих – соответствующая петиция зарегистрирована в Единой системе местных петиций. https://e-dem.in.ua/lviv/Petition/View/941

По словам автора петиции Андрея Озирского, пока когда идет дождь или тает снег – точно на переходах образуются огромные лужи. Это создает неудобства для пешеходов: приходится обходить и переходить дорогу вне перехода, а также машины, которые едут мимо, обливают людей грязью.

Поэтому он предлагает наоборот создавать повышение уровня дорожного покрытия на пешеходных переходах до уровня тротуаров.

“Надеюсь, что это поможет переходить дорогу сухим и создаст дополнительную физическую преграду для машин, которые будут вынуждены сбрасывать скорость для безопасного проезда. Следует помнить, что город – это среда для людей в первую очередь, а не для автомобилей”, – отмечает автор петиции.