У Львові просять надати пасажирам можливість обирати перевізників на автобусні маршрути

logo


11 лютого Ярослав Ханас зареєстрував електронну петицію до влади Львова з пропозицією надати можливість мешканцям міста самим обирати перевізників на автобусні маршрути.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua.

Автор петиції пояснив, що така ідея виникла, зважаючи на нинішню ситуацію з якістю надання послуг у автомобільному громадському транспорті Львова.

Ярослав Ханас зазначив, що львів’яни зможуть обирати перевізників на різні маршрути за допомогою онлайн-голосування у спеціально розробленому сервісі.

У додатку пропонується створити рейтингову таблицю, де враховуватимуться оцінки львів’ян щодо чистоти в автобусах перевізника, технічного стану транспортних засобів, завантаження автобусів на маршруті, ставлення водія до пасажирів тощо.

Читайте також: У Львові збирають підписи, щоб не платити по 7 гривень за проїзд в автобусах

“На основі цього, один раз на рік – забирати певні маршрути в перевізників з найнижчим рейтингом та віддавати їх перевізникам, які найкраще себе зарекомендують в критерії якості наданих послуг. Це повинно бути прописано в договорі між перевізником і містом. В результаті: буде конкуренція між перевізниками, перевізники, які не дотримуються вимог перевезень не будуть працювати і заробляти; покращиться якість перевезень”, – резюмував автор петиції.

Станом на нині, петиція набрала лише один голос. Усього за 60 днів потрібно зібрати 500 підписів львів’ян, щоби пропозицію опрацювали у Львівській міськраді.

Нагадаємо, раніше у Львові відбувся пікет про необґрунтованого підняття тарифів на проїзд у міських автобусах. Зазначимо, що у приміських маршрутках, які курсують Львовом, пенсіонери продовжують платити за проїзд.