У Львові просять створити школу мистецтв

logo


Створення школи мистецтв для дітей та молоді в районі від перехрестя вулиць Наукова – Стрийська до Стрийського автовокзалу – петиція з такою пропозицією зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій. 

Автор петиції Марія Чура пропонує облаштувати за рахунок пустуючих, незадіяних в експлуатації приміщень району – від перехрестя вулиць Наукова – Стрийська і до Стрийського автовокзалу – дитячу школу мистецтв.

Вона зазначає, що у великому житловому районі відсутня можливість дітям за місцем проживання опановувати гру на музичних інструментах, займатись в театральних, хореографічних, художніх, вокальних студіях.

“В школі пропонуємо створити відділ, в якому б розвивались інженерні нахили дітей, просторова уява, навики в роботомоделюванні, в комп’ютерній інженерії. В районі є велика потреба у створенні такої школи для розвитку мистецьких здібностей та творчого потенціалу дітей та молоді”, – йдеться у петиції.

Создание школы искусств для детей и молодежи в районе от перекрестка улиц Научная – Стрыйская в Стрыйского автовокзала – петиция с таким предложением зарегистрирована в Единой системе местных петиций. 

Автор петиции Мария Чура предлагает обустроить за счет пустующих, незадействованных в эксплуатации помещений района – от перекрестка улиц Научная – Стрыйская и до Стрыйского автовокзала – детскую школу искусств.

Она отмечает, что в большом жилом районе отсутствует возможность детям по месту жительства овладевать игру на музыкальных инструментах, заниматься в театральных, хореографических, художественных, вокальных студиях.

“В школе предлагаем создать отдел, в котором бы развивались инженерные наклонности детей, пространственное воображение, навыки в роботомоделюванни, в компьютерной инженерии. В районе есть большая потребность в создании такой школы для развития художественных способностей и творческого потенциала детей и молодежи”, – говорится в петиции.