У Львові просять встановити відеоспостереження у школах

logo


Встановити відеоспостереження в школах та дитячих садочках м. Львова просять у петиції, яка зареєстрована в Єдиній системі місцевих петицій. 

Автор петиції Василь Лозовий пише, що на території шкіл та дитячих садочків нерідко виникають конфлікти між вчителями (вихователем), а також дітьми, які перебувають в таких закладах. Також в школах трапляються конфлікти між самими учнями. І буває, що у важких випадках, коли дитина потрапляє у лікарню, важко встановити, хто був винний. Тому він пропонує встановити відеоспостереження у навчальних закладах.

“21 відеокамера може забезпечити контроль над ситуацією у всій школі, пульт управління в охоронця, нехай кіно дивиться, і якщо є конфлікт, то прийшов, взяв за вуха і повів до директора”, – пропонує він.

Також, на його думку, за допомогою відеоспостереження можна буде знизити кількість курців у школах.

Установить видеонаблюдения в школах и детских садах г. Львова просят в петиции, зарегистрированной в Единой системе местных петиций. 

Автор петиции Василий Лозовой пишет, что на территории школ и детских садов нередко возникают конфликты между учителями (воспитателем), а также детьми, находящимися в таких заведениях. Также в школах случаются конфликты между самими учащимися. И бывает, что в тяжелых случаях, когда ребенок попадает в больницу, трудно установить, кто был виноват. Поэтому он предлагает установить видеонаблюдение в учебных заведениях.

“21 видеокамера может обеспечить контроль над ситуацией во всей школе, пульт управления у охранника, пусть кино смотрит, и если есть конфликт, то пришел, взял за уши и повел к директору”, – предлагает он.

Также, по его мнению, с помощью видеонаблюдения можно будет сократить количество курящих в школе.