У Львові – протест проти рішення Міносвіти про зупинення викладання в школах курсу “Основи сім’ї”

logo


12:53 6 березня 2020 р.

Сьогодні, 6 березня, у Львівському пресклубі – пресконференція на тему «Гендерна ідеологія – троянський кінь у системі освіти. Безпрецедентне рішення Міносвіти та науки про зупинення викладання в школах курсу «Основи сім’ї».

Учасники:- Галина Царьова, голова комісії сімейної політики та захисту прав дітей Громадської ради при ЛОДА, голова ГО «На крилах ангелів»;  – Петро Гусак, доцент кафедри філософії Українського католицького університету, голова ГО «Рух за життя»;- Адріан Буковинський, кандидат філософських наук, експерт з питань сімейної політики, автор програми «Основи сім’ї»;- Андрій Кужелев, активіст, один із засновників «Руху батьків Львівщини»;- Олександр Савченко, пастор, громадський діяч, голова ГО «Фонд захисту сім’ї»;- Христина Решетило-Ковальчук, магістр психології, консультантка подружніх пар та наречених, членкиня Асоціації сексопатологів та сексологів України.

Питання для обговорення- Підміна понять у гендерній політиці України.  – Вплив гендерної ідеології на систему освіти, медіа, культуру, закони України та інші  сфери суспільства. – Загрози дитячій психології, формуванню особистості, здоров’ю дітей.- Протиріччя та порушення норм Конституції. – Конфлікт світоглядів та провокація щодо норм і традицій української  культури.- Виклики сімейним та родинним цінностям.- Нав’язування девіантної моделі поведінки як норми.              – Порушення християнських догм і моралі та природи людини.- Чи готові батьки до того, що школа буде робити з дітей гендерно нейтральних істот: ні  то хлопців, ні то дівчат?!

Буде проаналізовано конфлікт і безпрецедентне рішення Міністерства освіти та науки, яке зупинило викладання у школах курсу «Основи сім’ї», що був рекомендований МОН для учнів 10-11 класів. Курс був розпочатий і мав схвальні відгуки, але міністерка Ганна Новосад відхилила його, назвавши «архаїчними стереотипами і уявленнями», з якими вона буде боротися і робити школу «гендерно нейтральним середовищем». Всупереч волі більшості батьків пані Новосад позбавила дітей права навчатися основам побудови здорової сім’ї. А боротьбу з цим курсом ініціювало ЛГБТ-лобі, як із таким, що протирічить «гендерній ідеології».

Організатор пресконференції – ГО «Фонд захисту сім’ї».