У Львові провели дитячий фестиваль пісні “Купальська квітка” (фотофакт)

logo
113329_u_lvovi_proveli_ditjachij_festival_pisni_.jpeg


Святкування провели 8 липня у ТРЦ “Південний”. В розважальній програмі крім основного пісенного конкурсу, для гостей організували різні майстер-класи, приготували ярмарок смаколиків та багато інших цікавий локацій.

Організатором фестивалю виступила Людмила Бурбура з рекламно-продюсерським центром “ВІНКС”. У фестивалі “Купальська квітка” брали участь талановиті діти з Львівської та Волинської областей. У програмі святування: конкурс виконавців, майстер – клас з виготовлення ляльок, плетіння вінків, виступ гурту “Коралі”, народні традиційні обряди та смаколики від майстринь.

У конкурсі взяло участь 15 юних вокалістів.

Оцінювало конкурсантів зіркове журі в наступному складі:

– Директор школи краси “Діас”, бізнес-леі Ірина Дільна, яка також вручала Гран-Прі.

– Кореспондент Жанна Білоцька.

– Міс світу, народна артистка України Наталія Шелепницька.

– Вєтнамський співак Khahna Trana.

– Віце-королева Західної України Тетяна Гропа.

Джерело фото: Львівські, ТРЦ “Південний”

Також серед відомих гостей фестивалю мав прибути італійський шеф-кухар,телевізійний експерт каналу СТБ Вінченсо Барба, однак він не зміг прибути, тому передав відеозвернення для учасників.

Подарункові сертифікати на фотосесію отримали всі учасники фестивалю! Гурт “Серця трьох”, який виграв гран-прі, отримав сертифікат на навчання у школі краси та моди DIAS в новому молодіжному курсі “ВІДКРИЙ СЕБЕ”. Старша група конкурсантів отримала в нагороду можливість записати власниі композиції у Києві від Наталії Шелепницької, молодша- подарунковий Оскар для дітей.


А поділитися?Вам має сподобатись...