У Львові провели експрес-тестування на COVID-19 серед вчителів та учнів

logo


image

У Львові провели експрес-тестування на коронавірус серед вчителів та учнів десятих класів у школі №99 та працівників дитсадка №133. Про це розповіла начальниця міського управління освіти Зоряна Довганик .

Тестували працівників, які не буди вакциновані. Коронавірус не підтвердили у жодної людини.

“Надалі, якщо буде така потреба, звичайно, що ми будемо проводити експрес-тестування. На сьогодні нам показало, що насправді діти і вчителі є здоровими. Але хочу сказати, що ситуація змінюється. Якщо педагоги, вони, наприклад, не хворіють, так як хворіли в минулому році, тобто відсоток їх не збільшується. Ми мали минулого тижня 11 осіб, у яких був підтверджений СOVID, сьогодні (14 вересня, – ред.) є 13 осіб. То серед дітей ці тенденції зовсім інші. Якщо минулого тижня це було десь приблизно 17 осіб, то сьогодні (14 вересня, – ред.) – це вже є 48 осіб”, – розповіла Зоряна Довганик.

Станом на 14 вересня на дистанційному навчанні у Львові 33 класи. Минулого тижня таких було 14.

Що відомоНа ранок 14 вересня на Львівщині зареєстрували 241 новий випадок інфікування коронавірусом. За добу 87 мешканців Львівської області одужали, 10 людей померли.За увесь період пандемії коронавірус підтвердили у 142 305 мешканців Львівщини. 135 403 людини одужали. 3755 – померли.Збільшити кількість медзакладів у Львові, що можуть приймати хворих на коронавірус. Таке звернення до міністерства охорони здоров’я та до обласного департаменту прийняла міська комісія із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.