У Львові проводять шкільні ліги зі стрільби

logo


Цього тижня у школах Львова стартували стрілецькі ліги. Учні 9-11 класів змагаються у стрільбі із пневматичної гвинтівки та вже до кінця місяця буде визначено переможців.

«В нас у Львові діє унікальна програма – програма шкільнихспортивних ліг. На сьогодні ми обираємо найкращих у 7 видах спорту. Окрім стрільби є ще футзал, баскетбол, волейбол, кіберспорт, легка атлетика, черлідинг. Майже всі ліги є командними змаганнями, але оскільки ми живемо в таких реаліях, коли ворог нам постійно загрожує, і всі мають вміти володіти зброєю, було прийняте рішення зробити шкільні змагання ще й зі стрільби. Наразі це пробний проєкт, але ми будемо його масштабувати. Кожен українець має бути дотичним до спорту і найкращим інструментомдля популяризації спорту є саме школи», – розповідає Антон Нікулін, начальник управління спорту Львова.

Цього тижня найкращих у стрільбі обиратиме кожна школа, наступного тижня переможці шкіл змагатимуться на районному рівні, а ще за тиждень відбудуться фінальні загальноміські змагання, де серед призерів районних етапів оберуть трьох переможців стрілецьких шкільних ліг у Львівській громаді.

У змаганнях візьмуть участь учні 9-11 класів, а це приблизно 17000 дітей.

«У першомуетапі цих ліг участь беруть усі учні 9, 10 та 11 класів наших шкіл, адже всі вони мають практику зі стрільби в межах предмету «Захист України». Але на цьому ми не плануємо зупинятись, і хочемо проводити ці ліги й серед учнів 6, 7 та 8 класів. Ми маємо хорошу базу центрів національно-патріотичного виховання, які мають всі необхідні умови для таких змагань. Фінал хочемо провести на базі професійного спортивного тиру, щоб школярі відчували масштаб і справжній дух якісного спортивного змагання», –наголошує Андрій Закалюк, начальник міського управління освіти.

Програма змагань зі стрільби включає три пробні та п’ять залікових пострілів. Відстань, з якої стріляють учні, – 10 метрів. Сьогодні свої сили у цих змаганнях випробовували учні школи №36. Серед них був і одинадцятикласник Ростислав, якому вдалося показати дуже гарні результати.

«Я вперше беру участь у таких змаганнях, мені дуже сподобалось. Я простріляв досить добре. Спочатку були пробні постріли, які булинеідеальні, але вже на залікових пострілах мені вдалося зібрати аж 37 балів, це поки найкращий результат серед моїх однокласників. Дуже хотів би потрапити до наступного етапу і змагатись з учнями інших шкіл Львова», – поділився враженнями Ростислав Іваник.

Нагадаємо, Львівські спортивні шкільні ліги – це спортивні змагання, розроблені відповідно до світового та європейського досвіду таких заходів. Головна мета проєкту – створити атмосферу спортивного свята серед учнів шкілЛьвівської міської територіальної громади, а також збільшити кількість школярів, які займаються спортом на постійній основі і ведуть здоровий спосіб життя. Перші змагання відбулись у березні 2023 року.

Читати далі

Thursday November 9th, 2023

В Сокалі у місцевому ЦНАП можна отримати послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану

ThursdayNovember 9th, 2023

Безготівкова оплата в усьому громадському транспорті Львова: що мають знати пасажири

Wednesday November 8th, 2023

Фонтани Дрогобича закривають на зиму. Фото

Wednesday November 8th, 2023

Плавальний басейн у Червонограді незабаром знову прийматиме відвідувачів

Wednesday November 8th, 2023

У Червонограді продовжуються роботи з реконструкції водопровіднихмереж

Tuesday November 7th, 2023

Від завтра у Львові запрацює автобусний маршрут №49А зі сполученням площа Двірцева – Рясне-2

Tuesday November 7th, 2023

На вулиці Глинянський Тракт у Львові за кошти приватного підприємства відремонтують частину тротуару

Tuesday November 7th, 2023

Через заміну аварійних опор у Львові тимчасово не працює світлофор на вул. В.Великого

TuesdayNovember 7th, 2023

Невеликий дощ та подекуди туман: якою завтра буде погода на Львівщині

Monday November 6th, 2023

Сьогодні вночі в Сокалі буде перекритий міст через річку Західний Буг