У Львові розбійники напали на військовослужбовця

logo


У Львові, чоловікам, які вчинили розбійний напад на військовослужбовця, обрали запобіжний захід – тримання під вартою. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуальним керівництвом Львівської місцевої прокуратури №3 повідомлено про підозру 34-річному червоноградцю та 30-річному львів’янину у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.187 КК України (розбій).

Подія трапилась цьогоріч 6 серпня, близько 06.00 на вул. Коновальця у Львові. Вступивши попередньо у злочинну змову, вказані особи намагалися відібрати майно у військовослужбовця. При цьому підозрювані застосували спецзасіб – перцевий газовий балончик.

Франківський районний суд м. Львова за клопотанням слідчого, погодженого з прокурором, обрав зловмисникам запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 діб. За вчинене їм загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.

Во Львове, мужчинам, совершившим разбойное нападение на военнослужащего, избрана мера пресечения – содержание под стражей. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством Львовской местной прокуратуры №3 сообщено о подозрении 34-летнему червоноградцу и 30-летнему львовянину в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.2 ст.187 УК Украины (разбой).

Инцидент произошел в этом году 6 августа, около 06.00 на ул. Коновальца во Львове. Вступив предварительно в преступный сговор, указанные лица пытались отобрать имущество у военнослужащего. При этом подозреваемые применили спецсредство – перцовый газовый баллончик.

Франковский районный суд Львова по ходатайству следователя, согласованному с прокурором, избрал злоумышленникам меру пресечения в виде содержания под стражей сроком на 60 суток. За совершенное им грозит от 7 до 10 лет лишения свободы.