У Львові розпочалася урочиста хода з нагоди Свята Героїв

logo
190073_u_lvovi_rozpochalasja_urochista_hoda_z_na.jpeg


12:45 27 травня 2018 р.

У неділю, 27 травня, на Львівщина відзначають Свято Героїв.

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «З нагоди Свята Героїв від пам’ятника Степанові Бандері рушила урочиста колона. Представники влади, волонтерських, патріотичних та ветеранських організацій, учасники АТО, родини Героїв Небесної Сотні, медики Майдану та учасники Революції Гідності, молодіжні громадські організації, ліцеїсти, школярі та студенти – всього більше тисячі осіб йдуть містом урочистою ходою. Вони несуть прапори, а очолює колону оркестр Західного територіального управління Національної гвардії України».

«Учасники масштабної акції пройдуть вулицями Львова від пам’ятника Степану Бандері до проспекту Свободи. За маршрутом руху колони активісти вшанують визначних діячів української історії та покладуть квіти біля таблиць Євгену Коновальця, Роману Шухевича, до пам’ятника Михайлу Вербицькому, пам’ятника Жертв комуністичних злочинів на площі Шашкевича, до таблиці жертвам спецслужб тоталітарних режимів, пам’ятника Маркіяну Шашкевичу, таблиці патріарху Йосипу Сліпому, Олексі Гасину та РомануДашкевичу. Опісля, на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку музичні оркестри із усіх районів області виконають Національний Гімн України, також відбудеться громадське віче», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

Натомість на сторінці громадської організації «Варта 1» в інтернет-мережі «Facebook» повідомили: «Рух вулицею Бандери перекрито у зв’язку зі Святом Героїв».


А поділитися?