У Львові розпочались ремонтні роботи у приміщенні обласного архіву (ФОТО)

logo


характер запланованих робіт на 2023 рік – виконати реставрацію існуючих автентичних дерев’яних вікон та замінити ті, які не зберігають тепло, укріпити віконні та дверні прорізи, усунути причини грибкового ураження внутрішніх стін

Розпочато ремонтно-реставраційні роботи приміщення Державного архіву Львівської області на площі Музейній у Львові.

Про це пишеЧетверта студія з посиланням на управління капітального будівництва ЛОВА.

Роботи виконують в межах реалізації обласної Програми пріоритетних інфраструктурних проєктів у 2023 році.

Приводом для робіт на цьому об’єкті є:?річні витрати ресурсів електроенергії та теплової енергії; ?нерівномірний розподіл тепла у архівних приміщеннях.

Нагадаємо: ✅У 2021 році виготовлено проектно кошторисну документацію. ✅У 2023 році управлінням капітального будівництва Львівської ОДА відповідно до виконання функцій замовника будівництва об’єкта було прийнято рішення про коригування проектно-кошторисної документації. ✅У вересні поточного року проектно-кошторисну документацію відкоригувала проектнаорганізація ТзОВ «Макро-Будомат». ✅ДП «Укрдержбудекспертиза» виконала експертизу проекту. ✅Торги на виконання будівельних робіт відбулися. З підрядною організацією підписана угода. ТзОВ «Техноклас» приступили до виконання робіт.

Т.в.о. начальника управління капітального будівництва Львівської ОДА – Роман Дуля спільно з директоркою архіву – Іриною Мартенс обговорили перший етап робіт.

Як зазначив в ході робочої зустрічі Роман Дуля, характер запланованих робіт на 2023 рік –виконати реставрацію існуючих автентичних дерев’яних вікон та замінити ті, які не зберігають тепло, укріпити віконні та дверні прорізи, усунути причини грибкового ураження внутрішніх стін.

Окрім того, підрядник модернізує систему інженерних мереж. Зокрема, проведуть роботи з демонтажу внутрішньої старої системи опалення з опалювальними приладами, змонтують внутрішню нову систему опалення та замінять старе обладнання на енергоощадне.

Довідково: Площа реставрації приміщеньстановить 3389,90 м2. Державний архів Львівської області, який розташований на пл. Музейній, 1 забезпечує доступ до інформації громадян. Працівники архіву оцифровують документи та створюють бази даних онлайн, з якими можна ознайомитися на офіційному сайті Державного архіву Львівської області https://archivelviv.gov.ua

Коментарі

Позначки: архів