У Львові розпочався Lviv Urban Forum

logo


У Львові розпочався Lviv Urban Forum, в роботі якого беруть участь архітектори та мери міст з різних країн.

Форум триватиме три дні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Вплив архітектури, вплив людей, які думають, в мистецтві, в дизайні, є критично важливим, тому що ви форматуєте міста країни. Сьогодні треба розуміти, що хто з нас має зробити, і планувати майбутнє. Це складно в часі війни, але увійшовши в
цей процес, ви знайдете в собі нові сили й нові можливості”, – звернувся до учасників міський голова Львова Андрій Садовий.

У Львові розпочався Lviv Urban Forum / Фото: Анастасія Смольєнко, Укрінформ


Головний архітектор Львова Антон Коломєйцев нагадав, що цьогорічний Форум концентрується на
темі відповідальності.

“Щоб зберегти й відновити наші міста, ми маємо взяти на себе відповідальність. Тут і тепер, кожен на своєму місці – мер, архітектор, бізнес, мешканці. Не чекати на можливості, а створювати їх, працювати більше, рухатись швидше, приймати складні рішення, переймати найкращі практики та мудро їх застосовувати в місцевому контексті”, – сказано в пресрелізі Lviv Urban Forum.

Читайте
також: В Україні планують запровадити реєстр об’єктів музейної спадщини

Спікерами форуму, серед багатьох інших, будуть чилійський архітектор Алехандро Аравена, литовська архітекторка Гільма Гіліте, австрійський архітектор і дослідник напрямку урбаністичного дизайну у Віденському університеті Андреас Гофер, головна планувальниця
Британського уряду Джоана Аверлі, співзасновник міжнародного бюро Christ & Gantenbein Крістоф Гантенбайн, засновник австрійської студії Einszueins Architektur Маркус Цількер.

На учасників чекають воркшопи, лекції, урбан-прогулянки та панельні дискусії.

Як повідомляв Укрінформ, на Київщині пошкоджену обстрілами школу відбудують, дотримуючись
новітніх архітектурних принципів організації простору.