У Львові розробляють проекти реконструкції 13 вулиць та будівництва двох нових

logo


Цього року у Львові виготовлять проекти реконструкції 13 вулиць та будівництва двох нових – частини вул. Ряшівської і проїзду з вул. Суботівської до Рясного. Почати реалізацію проектів планують у 2018 році.

Як розповів під час брифінгу 20 березня директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза, цьогоріч на замовлення «Львівавтодору» розробляють проекти реконструкції вул. Шевченка (від Хорватської до Левандівської), Антоновича, Грінченка, Мазепи, Бандери, Героїв УПА, Хуторівки та площі Двірцевої, капремонту вул. Пластової та будівництва вул. Ряшівської (від Патона до Кульпарківської) і нової дороги від вул. Суботівської до Рясного.

Крім того, цьогоріч виготовлять проекти реконструкції перехрестя Стрийської – Наукової – Хуторівки з облаштуванням на ньому транспортного кільця, будівництва надземного пішохідного переходу від ст. Підзамче до вул. Замкової та реконструкції шляхопроводу, який проходить над вул. Богдана Хмельницького в районі Галицького перехрестя.

Ще низку проектів розробляють на замовлення департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР. Це реконструкція вул. Вітовського та капітальний ремонт вул. Миколайчука (від вул. Орлика до Голосківського цвинтаря), Федьковича, Топольної та Зеленої (від будинку №261 до масиву «Пасічний»).

Додамо, що раніше ZAXID.NET писав про те, що проект реконструкції вул. Шевченка передбачає зрізання 172 дерев. Після цієї публікації львівська мерія ініціювала обговорення проекту з громадськими активістами. Зараз же, за словами Олега Берези, проект реконструкції вул. Шевченка остаточно не затверджений. Його продовжують коригувати, проте зберегти дерева найімовірніше не вдасться.

Разом з тим, наразі остаточно не відомо, чи всі ці вулиці ремонтуватимуть у наступному році, оскільки це залежатиме від наявності коштів у бюджеті Львова на 2018 рік. «Ми ведемо переговори з Європейським банком реконструкції та розвитку і Європейським інвестиційним банком, щоб частину з цих проектів втілити за їхні кошти. Також ведеться розмова про продовження будівництва трамвайної колії з Сихова по вул. Вернадського до автовокзалу і потім по Стрийській і Трускавецькій до вул. Княгині Ольги», – зазначив Олег Береза.