У Львові розшукують двох зниклих хлопців

logo
151503_u_lvovi_rozshukujut_dvoh_zniklih_hlopciv.jpeg


Поліція розшукує двох хлопців зі Львова, які зникли. Це двоє друзів віком 18 та 19 років. Правоохоронці просять зголоситися усіх, хто бачив їх або має будь-яку інформацію.

«Відомо, що Шкварко М.В. та Третяков Р-Ю.В. підтримували дружні відносини та перед зникненням протягом дня їх бачили разом. Всім, кому що-небудь відомо про місце перебування дітей, просимо повідомити на «102», ‒ йдеться у повідомленні поліції області.

18-річний Максим Шкварко проживає на вул. Друкарській, 3/10. Його прикмети: ріст 168 см, волосся русяве коротке, обличчя кругле, блакитні очі, вії чорні, середньої тілобудови. Був одягнутий у голубу пухову куртку Adidas, темні сині джинси, кросівки червоного кольору Puma.

Максим Шкварко

19-річний Рубен-Юрій Третяков проживає на вул. Краківській, 3. Був одягнутий у чорний спортивний костюм з білими полосами збоку та з надписом Adidas, кросівки яскраво-синього кольору з білими вставками, куртка осіння синього кольору з білими полосами на рукавах, рюкзак синього кольору трикутної форми. Його ріст 160-165 см, волосся русяве коротке, обличчя овальне, карі очі, вії чорні, середньої тілобудови.

Рубен-Юрій Третяков

Всіх, кому що-небудь відомо про дітей, просять повідомити на «102».


А поділитися?