У Львові руйнують пам’ятник (фото)

logo
170572_u_lvovi_rujnujut_pam_jatnik_foto.jpeg


Новини, 15.02.2018

15.02.2018, 15:03

У Львові невідомі руйнують Монумент Слави на вул. Стрийській. Про це повідомляється в співтоваристві “Варта-1”. Зокрема, молоді люди молотками розбивають зірку.

За інформацією Zaxid.net, близько 14:00 представники правих організацій розбили плити та напис “переможцям над нацизмом” на Монументі Слави, що на вул. Стрийській. Замість відбитого напису активісти фарбою написали “пам’ятник окупантам”.

За словами організаторів акції, у такий спосіб представники націоналістичних організацій, зокрема “Правого сектору», Добровольчого руху ОУН та організації «Сокіл», хотіли привернути увагу влади до того, що пам’ятник слід знести у рамках декомунізації.

«Це наша інформативна акція, ми сподіваємося, що влада прислухається до нас. Вважаємо, що пам’ятник підпадає під декомунізацію і його мають знести. Якщо влада не буде до нас дослухатися, до подивимося, як розгортатимуться події», – пояснив ідею акції голова львівського осередку «Правого сектора» Тарас Бобанич.

Нагадаємо, сьогодні депутат Андріян Гутник виступив на сесії Львівської міської ради з ініціативою демонтувати Монумент слави.

Во Львове неизвестные разрушают Монумент Славы на ул. Стрыйской. Об этом сообщается в сообществе “Варта-1”. В частности, молодые люди молотками разбивают звезду.

Соцсети

Погода


А поділитися?Вам має сподобатись...