У Львові семінаристи протягом восьми годин безперервно молилися за мир в Україні

logo


image

У восьмий день війни Росії проти України, 3 березня, спільнота Львівської духовної семінарії Святого Духа звершила восьмигодинне молитовне стояння за припинення війни та мир в Україні. Моління транслювалося на ресурсах «Живого телебачення».

Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

У програмі молитовного стояння були різні види молитов: Утреня, Божественна Літургія, Часи, молитва Тезе, Ісусова молитва, Молебень до Пресвятої Богородиці, читання Псалтиря, Вечірня.

Як розповів ректор Львівської семінарії о. Ігор Бойко, від самого початку війни, 24 лютого 2022 року, семінарія в різноманітний спосіб намагається підтримувати українських захисників, допомагаючи волонтерам та біженцям.

Однак «пріоритетом у житті семінариста, кожної духовної особи, монаха і монахині, завжди є молитва. Саме тому ми сьогодні за допомогою “Живого телебачення” приєдналися до акції безперервної молитви за припинення війни в Україні», – розповів ректор і підкреслив: в такий спосіб ми хочемо стримувати нашого ворога через духовну молитву.

«Ми бачимо, що саме молитва і піст – це середники, які Христос вказував людям свого часу і засоби, якими ми можемо протистояти злу, його силі та люті. В такий спосіб прагнемо стримувати навалу ворогів», – пояснив він.

«Єднаючись у молитві з нашими захисниками, ми переконані і віримо, що Господь чує наші молитви, вислухає і з Богом ми переможемо темряву, яка насуває на нашу землю, буде світло і відповідно життя буде торжествувати над смертю», – додав о. Ігор Бойко.

Львівська семінарійна спільнота запрошує й інші семінарії та молитовні спільноти долучатися до такої ініціативи.