У Львові школу обладнали камерами відеоспостереження

logo


У Залізничному районі м. Львова у рамках проекту громадського бюджету завершили реалізацію проекту 2017 – 2018 років “Відеоспостереження – як один з елементів безпеки школи”. Про це повідомляється на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради.

Цей проект був створений для того, аби запобігти несанкціонованому проникненню сторонніх осіб на територію школи, забезпечити візуальний контроль ситуації на території СЗШ № 68, що на вул. Дозвільній у м. Львові, в урочний та позаурочний час, запобігти руйнуванню спортивних об’єктів, спортивного та відпочинкового інвентарю. На реалізацію цього проекту з міського бюджету у рамках громадського бюджету було виділено 142 тис грн.

У рамках проекту встановили по дві камери на вході і на виході з території.

” Це, перш за все, потрібно для безпеки дітей. Окрім того, ми постійно будемо бачити, що відбувається на території. Зараз у нас виконується багато робіт за кошти бюджету розвитку. Зокрема, замостили подвір’я бруківкою, будується стадіон, де буде відпочинкова зона і тренажери. Стадіон обгороджений сіткою, готова площадка під штучну траву, є площадка під волейбольну площадку, під тенісні столи, щоб діти могли займатися спортом. За цим усім треба дивитися, щоб не нищилося”, – зазначив автор проекту директор СЗШ № 68 Павло Гнус.

В Железнодорожном районе Львова в рамках проекта общественного бюджета завершили реализацию проекта 2017 – 2018 годов “Видеонаблюдение – как один из элементов безопасности школы”. Об этом сообщается на информационном портале депутатов Львовского городского совета.

Этот проект был создан для того, чтобы предотвратить несанкционированное проникновение посторонних лиц на территорию школы, обеспечить визуальный контроль ситуации на территории СОШ № 68 на ул. Разрешительной, в урочное и внеурочное время, предотвратить разрушение спортивных объектов, спортивного и туристического инвентаря. На реализацию этого проекта из городского бюджета в рамках общественного бюджета было выделено 142 тыс грн.

В рамках проекта установили по две камеры на входе и на выходе с территории.

“Это, прежде всего, нужно для безопасности детей. Кроме того, мы постоянно будем видеть, что происходит на территории. Сейчас у нас выполняется много работ за счет бюджета развития. В частности, замостили двор брусчаткой, строится стадион, где будет зона отдыха и тренажеры. Стадион огорожен сеткой, готова площадка под искусственную траву, есть площадка под волейбольную площадку, под теннисные столы, чтобы дети могли заниматься спортом. За этим всем надо смотреть, чтобы не уничтожалось”, – отметил автор проекта директор СОШ № 68 Павел гнус.