У Львові шукають керівника для першої медіатеки

logo
163709_u_lvovi_shukajut_kerivnika_dlja_pershoji_.jpeg


Документи можна надсилати до 28 січня.фото: tvoemisto.tv

фото: tvoemisto.tv

Управління культури ЛМР та Централізована бібліотечна система для дорослих міста Львова оголосили конкурс на посаду завідувача Першої львівської медіатеки.

Вимоги до кандидатів: комунікабельність, здатність швидко вчитися, вміння працювати в команді та вміння застосовувати творчій підхід. Знання англійської та досвід проектної діяльності будуть перевагами.

Для участі в конкурсі слід подати наступні документи: CV, мотиваційний лист та ідею проекту довготривалого розвитку медіатеки і надіслати їх на на електронну адресу: upr.culture@lvivcity.gov.uaКінцевий термін подачі заявки: 28 січня 2018 р.

Перша львівська медіатека – iнтерактивний публічний простір нового покоління, який поєднує в собі сучасні мультимедійні технології та функції бібліотеки . Це проект, спрямований на всебічний розвиток громадянського суспільства, громадських та молодіжних ініціатив. Основні принципи, яких дотримано в цьому просторі: інтерактивність, відкритість, рівність доступу для всіх, комфорт, мобільність, сучасний дизайн та різноманіття тем, які можна відкривати для себе в оновленому бібліотечному приміщенні.


А поділитися?