У Львові шукають керівника управління транспорту

logo


Від березня 2017 року обов’язки керівника управління транспорту виконує Олег Партика.
Фото: Transportphoto

Фото: Transportphoto

Львівська міськрада оголосила конкурс на посаду керівника управління транспорту. Відповідне оголошення оприлюднили на сайті ЛМР.

Серед вимог до кандидата – вища освіта у галузі автомобільного господарства, стаж роботи за фахом – не менше трьох років та післядипломна освіта за державним управлінням. Крім цього, до кандидатів висунули й додаткові вимоги: стратегічне бачення розвитку транспортної системи міста та досвід роботи на керівних посадах в автомобільній галузі.

Документи від кандидатів прийматимуть до 13 вересня. Додамо, що конкурс планували оголосити ще торік. Тоді, за словами заступника міського голови з безпеки міста Сергія Бабака, конкурс мали оголосити, якщо знайдеться кілька кандидатур, які будуть здатні курувати транспортний напрямок міста.

Нагадаємо, у вересні 2017 року у Львові оголосили конкурс на посаду керівника управління транспорту, на який подалося два кандидати. Пізніше один із них зняв свою кандидатуру. У листопаді на вакансію претендував єдиний кандидат, але він не склав іспит, в результаті чого конкурс завершили.

Від березня 2017 року обов’язки керівника управління транспорту виконує Олег Партика, який раніше був головним спеціалістом управління, пізніше – заступником начальника. Попередній керівник Віктор Щир подав у відставку, пояснивши своє рішення проблемами зі здоров’ям. 

Вікторія Ейсмунт