У Львові шукають претендентів на начальника управління транспорту

logo
162181_u_lvovi_shukajut_pretendentiv_na_nachalni.jpeg


Попередній конкурс не визначив кандидата на заміщення вакантної посади.фото: tsn.ua

фото: tsn.ua

Найближчим часом оголошувати конкурс на посаду начальника управління транспорту в Львівській міській раді не планують. Про це в коментарі Tnoemisto.tv сказав заступник міського голови Сергій Бабак.

«Кандидатуру, яка відповідала б цій посаді, попередній конкурс не визначив. Будемо дивитися далі: якщо буде якась кандидатура, яка має реальний досвід роботи за плечима, а не розповідає казки про те, що вона колись бачила у Кракові чи Відні, – вона може прийти навіть без конкурсу, і ми будемо розмовляти», – сказав він.

За його словами, оголошувати конкурс зараз – означає робити вигляд роботи, оскільки перший конкурс пройшов тільки місяць тому, і всі, хто хотів взяти в ньому участь, вже подались. Новий конкурс буде оголошено в тому разі, якщо знайдеться кілька кандидатур, які будуть в змозі курувати транспортний напрямок міста.

«До нас приходили кандидати та розповідали, що знають, як працювати: показували в інтернеті, як транспортна інфраструктура виглядає в Берліні чи Кракові. На моє питання про те, скільки там на це виділяли коштів, вони казали “я не знаю, але треба робити”. Треба ж розуміти, що бюджет Кракова в 26 разів більший за бюджет Львова. Такі речі – це розмови ні про що», – каже він.

Він додає, що існують певні критерії для кандидатів на посаду начальника управління транспорту.

«Люди, які не знають транспортного законодавства, які ніколи не керували навіть на рівні маленького транспортного підприємства, не знають, що таке планово-технічне планування, що таке ПДВ, – не можуть керувати транспортною галуззю. Якщо вони не розбираються в цьому, то як вони будуть реформувати чи покращувати галузь?», – каже він.

Нагадаємо, у вересні минулого року у Львові оголосили конкурс на посаду керівника управління транспорту, на який подалося два кандидати. Пізніше один із них зняв свою кандидатуру. У листопаді на вакансію претендував єдиний кандидат, але він не склав іспит, в результаті чого конкурс було завершено.

Микита Гладченко


А поділитися?Вам має сподобатись...