У Львові скасували містобудівні умови для будівництва на вул. Варшавська-Соснова

logo
u_lvovi_skasuvali_mistobudivni_umovi_dlja_budivnictva_na_vul_varshavska_sosnova.jpg


п’ятниця, 8 липня, 2016, 16:14
Львів

У Львові скасували містобудівні умови для будівництва на вул. Варшавська-Соснова

Виконавчий комітет Львівської міськради на засіданні липня скасував містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на вул. Варшавській-Сосновій у м. Львові від 03.11.2015 року №203.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Згідно із рішенням, управління архітектури департаменту містобудування у встановленому порядку повинно повідомити департамент Держархдубінспекції у Львівській області та Шевченківську райадміністрацію про скасування містобудівних обмежень. У свою чергу Шевченківська райадміністрація повинна скасувати дозвіл на відкриття будмайданчика.

Як раніше повідомлялося, у Львові з новою силою спалахнули пристрасті навколо новобудови на вулицях Варшавській-Сосновій. Після майже піврічної паузи будмайданчик знову пікетували місцеві мешканці.

Нагадаємо, виконавчий комітет Львівської міськради на засіданні 8 грудня скасував дозвіл з порушення об’єктів благоустрою для влаштування будівельного майданчика на вул. Варшавська-Соснова. За словами начальника юридичного управління міськради Гелена Пайонкевич, підставою цього рішення став лист від Укрдержбудекспертизи.

Забудовник «Львівоблагропромбуд» подав до суду на міського голову Львова Андрія Садового через оприлюднену ним 27 листопада заяву щодо незаконних забудов. Мер розповідав, що декілька забудовників, зокрема, і «Львівоблагропромбуд», здійснюють будівництво з порушенням законодавства.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.


А поділитися?Вам має сподобатись...