У Львові соціальним роликом закликали власників котів стерилізувати своїх улюбленців

logo


10 жовтня, ЛКП “Лев” оприлюднило новий соціальний ролик, у якому працівники комунального підприємства закликали власників котів стерилізувати своїх улюбленців.

Як повідомили кореспонденту 032.ua у прес-службі підприємства, гаслом ролика є фраза “Не доводь до трагедії – стерилізуй!”.

Таким чином львів’янам, у яких є домашні улюбленці хочуть пояснити, що стерилізація – це не лише безпечно для тварин, але й допоможе уникнути неконтрольованої народжуваності безпритульних тваринок.

“Стерилізація збільшує тривалість життя, запобігає появі онкологічних захворювань, запаленню молочних залоз, полікістозу, тобто запаленню матки. Це не шкода, це – турбота про домашніх тварин”, – пояснив головний лікар ЛКП “Лев”, Андрій Пінчук.

За словами директорки підприємства Оксани Кошак, щодня львів’яни знаходять на вулицях міста десятки кошенят, які опинилися на вулиці. Причиною цьому є те, що котів вчасно нестерилізували через міфи про шкоду такої процедури для здоров’я тварини.

“За результатами червневого підрахунку котів у Львові, які живуть на вулиці, ми виявили, що з 6 тисяч таких муркотунів значний відсоток – це саме викинуті на вулицю нестерилізовані тварини. Не виключаємо, що господарі вирішили їх позбутися через галасливість та агресивність у період спарювання”, – додала Оксана Кошак.

Відтак, у ЛКП “Лев” сподіваються, що історія покинутих кошенят з соціального ролика спонукає господарів чотирилапих стерилізувати своїх улюбленців, аби на вулицях Львова не було залишених напризволяще тварин.