У Львові спіймали на хабарі працівника поліції

logo
207179_u_lvovi_spijmali_na_habari_pracivnika_pol.png


У Львові повідомили про підозру в одержанні неправомірної вигоди працівнику поліції. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

У понеділок, 13 серпня, за процесуальним керівництвом прокуратури області, слідчі Управлінням Служби безпеки України у Львівській області, у порядку ст. 208 КПК України, затримали начальника відділу Головного управління Нацполіції у Львівській області, який одержав від громадянина 600 доларів США за внесення змін до інформаційної бази даних про судимість.

На даний час зловмиснику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Санкція зазначеної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років, з трирічним позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю та конфіскацію майна.

Крім цього, вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Во Львове сообщили о подозрении в получении неправомерной выгоды работнику полиции. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

В понедельник, 13 августа, под процессуальным руководством прокуратуры области, следственного управления Службы безопасности Украины во Львовской области, в порядке ст. 208 УПК Украины, задержали начальника отдела Главного управления Нацполиции во Львовской области, который получил от гражданина 600 долларов США за внесение изменений в информационной базы данных о судимости.

В настоящее время злоумышленнику сообщено о подозрении в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.3 ст.368 УК Украины (принятие предложения, обещания или получения неправомерной выгоды должностным лицом). Санкция указанной статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от пяти до десяти лет с трехлетним лишением права занимать определенные должности или заниматься определенной деятельностью и конфискацию имущества.

Кроме этого, решается вопрос об избрании меры пресечения в виде содержания под стражей.


А поділитися?Вам має сподобатись...