У Львові споруджують фанзону для перегляду Олімпійських ігор з Токіо

logo


a52908304 101фото умовнеВпродовж Олімпійських ігор у Львові, у дворику Ратуші, облаштують спеціальну фанзону – Lviv Olympic Space.

«Олімпійські ігри відбуватимуться цьогоріч без глядачів через пандемію – нашим спортсменам потрібна ця енергетика та підтримка вболівальників. Тому важливо створювати такі фан-зони для людей, які живуть спортом та бажають підтримати наших спортсменів», – говорить керівник відділення НОК України у Львівській області Юрій Турянський.

Участь у Олімпійських іграх візьмуть вісім спортсменів з Львівщини, у Параолімпійських іграх виборюватимуть перемогу восьмеро львів’ян.

Фанзону Lviv Olympic Space споруджують за кошти спонсорів. Тому, вхід у неї буде безкоштовний.

У фанзонібуде також і сцена з екраном, які постійно будуть працювати та висвітлювати актуальну інформацію щодо ігор ХХХІІ Олімпіади з Токіо. 

«Ми не використовуємо кошти з міського бюджету. Багато спонсорських коштів для створення цієї зони. Тому вхід безкоштовний. Багато буде фанових речей, активностей, спортивних змагань. Особливо дітям буде дуже корисно. Після цього ми отримаємо в вересні багато дітей, бажаючих займатися певними видами спорту», – розповідає начальник управління спорту ЛМР Антон Нікулін.

 Заплановано 220 год онлайн трансляції змагань з Токіо.

Фанзона працюватиме щодня з 10:00 до 17:00 год, з 23 липня по 8 серпня.

Нагадаємо, Олімпійські Ігри в Токіо відбудуться з 23 липня по 8 серпня. Через пандемію Covid-19 їх відклали на рік.