У Львові стали частіше користуватися SMS-інформуванням про час приїзду громадського транспорту

logo


Зупинки, з яких найчастіше надсилали SMS, – трамвайні зупинки Шувар та Угорська в сторону центру.фото: kordon.in.ua

фото: kordon.in.ua

З початку року послугою SMS-інформування про час приїзду громадського транспорту скористалися майже 5 тисяч львів’ян, які надіслали більше 20 тисяч повідомлень. Про це повідомляється на офіційній сторінці ЛКП «Львівавтодор» у Facebook.

Серед них 2427 користувалися більше, ніж одного разу, а 478 надіслали 10 і більше СМС. Рекордсменом є користувач, що надіслав 453 повідомлення. Найбільше SMS надсилали власників пакетів «Київстар» (з врахуванням Білайн) – 48%, з Life – 29% та з МТС – 23%.

Зупинки, з яких надіслали найбільше СМС: трамвайні зупинки Шувар і Угорська в сторону центру, Любінська-Виговського до «Південного», Медової Печери, дві зупинки на Новому Львові (Литвиненка і Кибальчича), Академія мистецтв до Сихова, аж на сьомому місці – кінцева автобусів Санта-Барбара, замикають десятку зупинки Перинатальний центр на Вашингтона в обидві сторони.

У ЛКП «Львівавтодор» кажуть, що кількість СМС росте із кожним місяцем, як через те, що районні адміністрації встановлюють знаки на зупинках, так і через те, що львів’яни звикають до сервісу. Більше 95% СМС-відповідей було надіслано менш ніж за хвилину, довше 2 хвилин довелося чекати при отриманні 2,3% смсок, натомість підтвердження отримання СМСки абонентом прийшло від операторів тільки для 91,8% протягом хвилини, а у 56 випадках (з 21,5 тисячі) до підтвердження мобільним оператором передачі СМС пройшло більше години.