У Львові старшокласників відправляють на дистанційне навчання

logo


У Львові планують дистанційне навчання для учнів п’ятих-одинадцятих класів. У п’ятницю 21 січня рішення міського штабу з протидії COVID винесуть на затвердження комісії з ТЕБ і НС.
Дистанційне навчанняУ Львові старші класи відправляють на дистанційне навчання Фото: nus.org.ua

“Ми будемо пропонувати завтра на комісію ТЕБ і НС перехід з понеділка на два тижні на дистанційне навчання учнів старшої школи. Також пропонуємо перевести на дистанційку секції, гуртки, мистецькі школи”, – заявив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко, передає місцеве видання “Дивись.info”.

Він також додав, що через стрімке поширення коронавірусу серед дітей – буде направлено звернення до організаторів масштабних подій з проханням перенести усі заходи.

Нагадаємо:

Президент Володимир Зеленський анонсував програму, завдяки якій повністю вакциновані громадяни зможуть отримати 1 тисячу гривень.
Генеральний директор німецької фармацевтичної компанії BioNTech Угур Шахін вважає, що ревакцинуватися проти COVID-19 необхідно буде щороку.
Науковці дали назву новому штаму COVID-19. Повідомляється, що його тепер називають Omicron і він “викликає занепокоєння”.
Сталі відомі симптоми нового штаму “Омікрон”.
Головний санітарний лікар України Ігор Кузін повідомив, що станом на 29 грудня в країні виявили 5 нових випадків захворювання на новий штам коронавірусу “Омікрон”.
Станом на середу 19 січня в Україні COVID-штам “Омікрон” підтвердили у 8 регіонах. Вірус поширюється особливо інтенсивно серед людей, які не мають імунного захисту.

Поділитись

Інші новини