У Львові стартує ІІІ Міжнародний фестиваль Параджанова. Програма

logo


Із 19 до 24 серпня на території Левандівського парку та культурно-мистецького центру “Супутник” у Львові втретє проведуть міжнародний фестиваль, присвячений постаті українського режисера Сергія Параджанова.

(На фото: Сергій Параджанов, патрон фестивалю; Вікіпедія)

Як повідомили організатори події, традиційно відвідувачам пропонують оглянути мистецьку експозицію в КМЦ “Супутник”, подивитися кіно просто неба у парку, долучитися до Ночі театру й літературних читань, послухати музику на концерті, відвідати лекції та дискусії за участі зіркових гостей, – передає 032.ua.

Окрім цього, для дітей і дорослих влаштують майстер-класи, а також запустять новий напрямок фестивалю – це dj-сети з електронною музикою. На завершення, львів’янам представлять Гала-концерт до Дня Незалежності. Також буде можливість подивитися на повітряну кулю.

Читайте також: Куди піти у Львові на вихідних 18 і 19 серпня: 5 крутих подій

Зазначимо, що Левандівка свого часу (з 1914 до 1929 року) була місцем першого летовища Львова. Зараз про це нагадують назви вулиць мікрорайону – Повітряна, Авіаційна, Ангарна, Моторна, Пропелерна та інші. Відтак, куля буде не лише засобом привернення уваги, а й символом цієї місцевості.

Як розповів у коментарі для 032.ua представник ГО “Галицьке товариство повітроплавців” Анатолій Копча, на фестивалі кулю підніматимуть у небо на День Незалежності, 24 серпня. Піднятися на ній зможуть лише учасники заходу та переможці конкурсів, якщо такі будуть проводитися.