У Львові стартує серія безкоштовних бігових тренувань

logo


image

Тренування для новачків та досвічених бігунів проходитимуть 22 травня, 29 травня, 12 червня та 19 червня. Їх проводитимуть тренери бігового клубу Run4U.

Це цікаво Супербабуся: 70-річна пенсіонерка, яка пробігла понад 100 марафонів

Заняття розпочинаються о 9 годині ранку і тривають 90 хвилин. Місце зустрічі – біля пам’ятника Іванові Франку перед головним корпусом ЛНУ. Щоб взяти участь у тренуванні, необхідно зареєструватися.

Організатори обіцяють, що тренування проходитимуть з дотриманням карантинних обмежень. Вони проведуть температурний скринінг та слідкуватимуть за дотриманням соціальної дистанції між учасниками.

Львівський півмарафон у 2021 році

Суботні тренування – чудова можливість активно і весело розпочати вихідні, а також підготуватися до півмарафону, що проходитиме у Львові 27 червня. Цьогоріч 6-ий Львівський півмарафон – другий з п’яти етапів Бігової Ліги Українських Мейджорів-2021.

Взяти участь у півмарафоні, так само як і в тренуваннях, можуть бігуни будь-якого рівня підготовки. Кожен зможе обрати дистанцію собі до снаги – 4,2, 10 або 21 кілометр. Детально про умови участі читайте на сайті Львівського півмарафону-2021. 

Львівський півмарафон у 2019 році: дивіться відео