У Львові стартує навчання для технологічних виробників

logo


Акселераційна програма «IRON Acceleration» створена для hardware-стартапів (технологічних), які вже мають готовий прототип та прагнуть вдосконалити розробку.

Подати заявки можуть команди з щонайменше 3-ох учасників та
наявним прототипом продукту. До програми відберуть 10 компаній, які створюють інновації. Реєстрація триває до 27 червня.

Запускають «IRON Acceleration» (навчання для технологічних виробників) IRON Lviv Tech Cluster спільно з CfE Accelerator UCU та Інститутом міста.

IRON Lviv Tech Cluster об’єднує понад 60 компаній зі Львова та області, що працюють у сферах робототехніки, електроніки та радіозв’язку. У рамках безкоштовної навчальної програми кластер пропонує інтенсивне навчання,
менторський супровід та участь у pitch Day.

«Наша акселераційна програма — це можливість для стартапів перетворити їхні інноваційні ідеї на проєкти, а прототипи на успішні продукти. 3 дні інтенсивного тренінгу і місячна програма менторського супроводу зможуть дати командам буст на початку їхнього шляху, щоб зрозуміти куди рухатись далі. Шукаємо тих, хто вже має прототип, можливо перші замовлення і готовий включатись в розвиток свого проєкту», – розповів Володимир Чернюк, CEO
IRON Lviv Tech Cluster.

«IRON Acceleration» триватиме з 3 липня по 3 серпня 2024 року. За цей час українські розробники інновацій зможуть взяти участь в навчальному блоці та попрацювати з темами виявлення і дослідження клієнтів, формування цілісної пропозиції, дослідження конкурентного середовища та аналізу основних гравців на ринку. Окрім цього, учасники ознайомляться з процесом продажів та стратегіями, дізнаються про фінансову модель та залучення інвестицій.

Також
учасники отримають менторський супровід від провідних експертів галузі та презентують розробку на Pitch Day перед інвесторами та експертами.

Форма проведення акселератора — змішана: на команди чекають 4 офлайн сесії та онлайн програма.

Подати заявки можуть команди з щонайменше 3-ох учасників та наявним прототипом продукту. До програми відберуть 10 компаній, які створюють інновації. Прийом заявок триває до 27 червня, реєстрація за посиланням.

«Акселераційна програма
точно посилить спроможність стартап-команд і дасть їм інструменти для масштабування виробництва та розширення продажів. Підтримка інноваційного підприємництва та розвиток стартап-культури — пріоритет для розвитку Львівської громади. Завдяки синергії кластера та місцевої влади для hardware-спільноти з’явиться можливість для росту», — підкреслив Юрій Ломіковський, проєктний менеджер Інституту міста.

Організація програми «IRON Acceleration» стала можливою завдяки підтримці
Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Голос Сокальщини на GoogleNews Читати далі

Monday June 24th, 2024

На Львівщині триває ремонт мостів на автомобільній дорозі О141901 Турка –
Лопушанка

Monday June 24th, 2024

У Львові збудують комунальний ринок на вулиці Садовій

Monday June 24th, 2024

Сьогодні на Львівщині діятимуть погодинні відключення електромережі

Sunday June 23rd, 2024

Сьогодні на Львівщині діятимуть графіки погодинних відключеть електроенергії

Saturday June 22nd, 2024

На Львівщині для молоді з інвалідністю триває
едукаційний проєкт «Світ професій»

Saturday June 22nd, 2024

На Львівщині розпочали реалізацію 8 проєктів, які фінансує Європейський інвестиційний банк

Saturday June 22nd, 2024

Трансформація вугільних територій: у Червонограді обговорили шляхи розвитку міжнародної співпраці

Saturday June 22nd, 2024

Триває будівництво мосту у Сокалі – на даний момент влаштовують балки

Friday June 21st, 2024

На Сихові у Львові хочуть звести багатоповерхове житло

Friday June 21st, 2024

22 червня на Львівщині діятимуть графіки відключень електроенергії