У Львові стартують змагання зі спортивної гімнастики пам’яті Віктора Чукаріна

16-17 травня у Львові проходитиме турнір зі спортивної гімнастики за відкритий Кубок міста, присвячений пам’яті багаторазового олімпійського чемпіона, уславленого львів’янина Віктора Чукаріна.

Місцем проведення змагань стала спеціалізована гімнастична зала навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міноборони України, повідомили Укрінформу у прес-службі НОК.

“Турнір проходить за підтримки НОК у Львівській області. Участь у ньому беруть команди зі Львова та Львівщини, Івано-Франківщини, Хмельниччини, Одещини, Кропивницького, Києва, а також гості із зарубіжжя”, – зазначили у прес-службі.

Нагадаємо, Віктор Чукарін є одним з найитулованіших спортсменів в історії Олімпійських ігор. На Олімпіадах 1952-го та 1956 років він здобув 11 медалей (7 золотих, 3 срібні та 1 бронзову), ставши чемпіоном в абсолютній першості.