У Львові стартувала найбільша в Україні освітня подія

logo


У Львові стартувала найбільша в Україні освітня подія

Новини 21 Червня, 2024 113

зібрала педагогів зі всієї України та з-за кордону

У програмі близько 100 заходів.

Впродовж двох днів триватимуть панельні дискусії, презентації, лекції, майстерки, інтерактивні формати, неформальне спілкування, нетворкінг і безліч сюрпризів для учасників.

Про це пише Четверта студія з посиланням на інформаційний портал депутатівЛМР.

Освітній захід відвідає 2 000 учасників та учасниць з усієї країни.

«Ми дуже тішимося, що нам вже вчетверте вдається організовувати фестиваль «Вчителі майбутнього», наступного року він буде ювілейний. Сьогодні маємо рекордну кількість людей, продано 2 тисячі квитків і приїхало дуже багато гостей, більше 200 спікерів, тому загалом близько 2500 учасників. Цього року рекордна кількість локацій для обміну досвідом – 16 і ми сподіваємося, що усі люди будуть натхненні інноваціями,якими вони тут обміняються, і зможуть добре та з користю провести свій час», – розповіла голова комісії освіти на науки, депутатка Вікторія Христенко.

«Такі зустрічі дають поштовх для пізнання, самовдосконалення та розвитку. Це гарний майданчик для комунікації, обміну ідеями та інноваційними проєктами між педагогами зі всієї України. Сьогодні освіта виконує надзвичайно важливу роль. Особливо у час війни, школа – це надійний захист та опора не лише для учнів, але й для їхніх сімей»,-зазначила секретар комісії освіти і науки, депутатка Наталія Сомик.

Коментарі

Позначки: вчителі, освіта