У Львові стартував 11 міжнародний кінофестиваль Wiz-Art

logo


У четвер, 9 серпня, у Кінопалаці на вул. Театральній розпочався 11 Львівський міжнародний кінофестиваль Wiz-Art. Темою цьогорічного фестивалю організатори обрали: «Те, чого ми не бачимо (What we don’t see). Таким салоганом фестиваль намагається звернути увагу на те, що ненавмисне або ж спеціально залишається поза увагою, те, що заховане в глибині чи лежить на поверхні.

У програмі фестивалю заплановано показ 127 короткометражок, режисерами яких є представники Ірландії, Нідерландів, Бельгії та України.

Відкривав фестиваль, гурт «Melancholy Drive». У перший день на фестивалі відбувся показ фільмів «Lviv-Intervision», «Хвиля», «Ботаніка», «Догори дригом» та «Поштовх». Кожна із цих стрічок показує глядачам те, на що часто закривають очі і про що не прийнято говорити.

25 стрічок із 127 братимуть участь у міжнародному та національному конкурсі, де боротимуться за гран-прі у розмірі 20 тис. грн у номінації за найкращу режисуру та сценарій. Переможців обиратиме міжнародне журі, а саме Массіміліано Нардуллі (Італія), Марк Реймонд Вілкінс (Швейцарія) та Дарія Бассель (Україна).

«Дуже приємно бути на цьому фестивалі. Я хотів сюди потрапити і ось я нарешті тут. Я певен, що досвід перегляду фільмів в мене буде приємним. Я давно знаю і працюю з командою Wiz-Art та знаю організаторів, тому я впевнений, що фестиваль виправдає мої сподівання» – ділиться враженнями Массіміліано Нардуллі, фестивальний відбірник та консультант.

Фестиваль триматиме до 12 серпня.