У Львові стартував опалювальний сезон: тепловики подали опалення до 1585 будинків (відео)

logo


Опалювальний сезон розпочато. Із настанням холодів комунальники поступово підключають системи подачі тепла у будинки мешканців. Але це не означає, що централізоване опалення одночасно запрацює в усіх районах Львова, зазначають посадовці. Процес підключення триватиме до середи.

У Львові офіційно розпочали новий опалювальний сезон. Оскільки за прогнозами синоптиків вже на днях буде різке зниження температури. Люди ж кажуть, що минулого року комунальники спрацювали здебільшого непогано й чекають, що ж буде цього разу.

У нас була людина відповідальна, яка скручувала лічильник, температуру, а на вечір добавляла.
Я б не сказала, що тепло, може я тепер вже вікно поміняла євро, може буде тепліше, а тако було прохладно в хаті. Кожний раз так палити за воздух.
Було тепло, вже починають, бо ті роки було холодно. Краще, сьогодні кажуть вже запустили, але ще не знаю, ми ще не пробували, – зізнаються львів’яни. 

Самі ж комунальники розповідають, що гідравлічні випробування, які проводили у теплу пору року, дали свій результат. Тепловикам вдалося виявили проблемні місця у роботі системи і все полагодити. Зокрема вони замінили аварійні труби та оновили котел у міській ТЕЦ. Комунальники запевнили, що проблем у зимовий період не передбачається.  

Було додатково включено водогрійні котли для того, що б підняти температуру й відповідно пустити опалення для мешканців міста Львова.  Паралельно також були включені й насоси для забезпечення надійної роботи й відповідно тисків та температури, – повідомив начальник Львівської ТЕЦ-1 Михайло Петельський. 

До слова, за попередніми заявками деякі навчальні та медичні заклади отримали опалення ще минулого тижня. Щодо житлових багатоповерхівок, то…

Ми маємо такі прецеденти, що ми подаємо тепло, а ОСББ приймає рішення, що вони не будуть парти це тепло й засувку не відкривають. Тому мають бути проведені такі дискусії, збори з мешканцями і вони консолідовано мають приймати рішення про те чи буде опалення у будинку  відкрито, чи не буде, – розповіла заступниця міського голови Львова з питань ЖКГ Ірина Маруняк.

Станом на зараз тепловики подали опалення до більш ніж 1500 будинків – це 75% від загальної кількості.  

"Репресивна машина не зникла": затримання кримських татар в окупованому півострові (відео)
“Репресивна машина не зникла”: затримання кримських татар в окупованому півострові (відео)

Окупаційна влада у Криму продовжує геноцид кримськотатарського народу, що триває протягом останніх 7 років у тимчасово окупованому півострові. Уряд РФ вкотре здійснив низку репресій проти представників кримськотатарського народу. Голова Культурного центру кримських татар у Львові Ернест Абкелямов прокоментував журналістам ПравдаТУТ News незаконні дії окупаційної влади у Криму.

20 вересня 2021 р., 21:05