У Львові стартував відкритий чемпіонат міста з волейболу

logo


У Львові розпочався відкритий чемпіонат міста з волейболу. Найуміліших з-поміж себе визначають 15-річні юнаки.

Турнір бере відлік із дуелі між Львовом і Чернівцями. За регламентом цих стартів, поєдинок триває до двох перемог однієї із команд. Тож часу на розігрів у юнаків немає. Кожен зароблений пункт дуже цінний. Гості почуваються на паркеті дуже впевнено. Вони стрімко втікають у відрив на 4-5 м’ячів. Але з наближенням завершення партії нещадно розтринькують гандикап. Львів’яни наближаються впритул.

Нерви міцнішими виявились у господарів. Вони вигризають перемогу у стартовій партії з рахунком 25:23. Із цим суперником часто зустрічаються у чемпіонаті України. Але після міжсезонної перерви опонент дещо здивував. Гравець ВК «Львів» Максим Шумило зазначає: «У них виріс рівень гри: і по класу, і кожен гравець підтягнувся. Але і ми вдосконалилися».

Друга партія розгортається за схожим сценарієм. Спершу Чернівці втікають у відрив. Особливо збільшується запал після програного сету. Потім гостям вдається скоротити відставання. Але цього разу буковинська команда не дозволяє перемозі вислизнути з рук. 25:19 — на користь гостей. Гравець ВК «Львів» каже про опонентів: «Вони всі дуже високорослі, і нам важче так приймати. Вони дуже силою беруть. Їх важко заблокувати, вони обіграють блок».

Отож усе має вирішити тай-брейк. Тут вже останнє слово за львів’янами. 15:8 — вони беруть гору у цьому сеті та у поєдинку загалом. Тренер ДЮСШ 4 (Чернівці) Серафим Синицький каже: «Команда не виконала поставлених завдань. Дуже багато помилок зробила, починала добре кожну партію, а кінцівку щось губили. Але для того ми і приїхали на турнір, щоб обігратись».

Змагаються також команди із Хмельницької, Рівненської, Житомирської і Волинської областей. Співорганізатор змагань Юрій Мальчицький розповідає: «Тут рівні команди. На попередньому турнірі в нас 4 команди здобули однакову кількість очок, мали однаковий коефіцієнт партій. І ми рахували аж по м’ячах, хто переміг. Так що кожен м’яч тут буде важливим».

Цей турнір – хороша підготовка перед Дитячою лігою чемпіонату України, яка стартує уже за кілька тижнів.