У Львові створили карту з місцями концентрації ДТП і заторами

logo


image

Цього року у Львові планують реорганізувати рух на 56 ділянках, де часто виникають затори чи ДТП. Усі вони нанесені на карту, відповідно до того переліку, який надає щороку поліція. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив керівник управлінні транспорту ЛМР Орест Олеськів.

«У Львові є 56 ділянок, де ускладнений рух через затори і де часто стаються ДТП. Уже напрацьовані певні рішення, аби покращити ситуацію на них. Було ще дві ділянки – на Стрийській, 35, поблизу будинку Податкової, і Городоцькій, 179, біля ТЦ «Скриня». Торік на першій із них встановили камери фотофіксації правопорушень, і це основна причина, чому там уже не стаються ДТП з тяжкими наслідками; на другій –  регульований пішохідний перехід, і це звело до нуля кількість небезпечних випадків із пішоходами», – пояснює він.

Додамо, що також вже почали роботи, аби покращити рух на перехресті Личаківська – Пасічна, де він часто ускладнений. Зокрема, наприкінці минулого року розширили ділянку, приблизно 50 метрів, від перехрестя з вулицею Пасічна в бік автостанції №6. Це дало можливість пришвидшити проїзд до Винників. Окрім цього, Личаківська райадміністрація уже замовила документацію для видовження, спрощення повороту з Тракту Глинянського на вулицю Личаківську. 

Детальніше про ті ділянки, де вже почали роботи, та ті, де їх планують – читайте в матеріалі за посиланням.

Вікторія Савіцька

Новини від “То є Львів” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.