У Львові створили Координаційну раду учасників бойових дій

logo
189083_u_lvovi_stvorili_koordinacijnu_radu_uchas.jpeg


13:00 22 травня 2018 р.

У вівторок, 22 травня, у Львівській облдержадміністрації представили план дій Координаційної ради учасників бойових дій Львівщини.

Про це повідомили сьогодні, 22 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Координаційну раду учасників бойових дій Львівщини утворили за ініціативи громадських організацій учасників АТО для комплексного вирішення проблем учасників бойових дій, врахування їх думки під час формування та реалізації національної політики. До складу Координаційної ради увійшли учасники 13 організацій. Координаційна рада учасників бойових дій має на меті формувати єдину консолідовану позицію щодо найгостріших проблем учасників АТО, налагодити ефективну взаємодію з органами влади з питань захисту, реалізації законних прав та інтересів учасників бойових дій і їх сімей, а також підвищити ефективність участі учасників бойових дій у здійсненні громадського контролю за проведенням структурних реформ у державі».

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Оксана Стоколос-Ворончук зазначила: «У нас має бути взаємодія, взаємодія у вирішенні проблем. Окрім того, я хочу, щоб ми разом із вами долучилися до патріотичного виховання нашої молоді. Адже те, що зможете розповісти їм ви, люди, що захищали нашу з вами державу і їх буде неодмінно почуто».


А поділитися?