У Львові створять мурали Захисникам України

logo


У центрі Львова на вулиці Захисників України з’явиться вулична мистецька галерея: 8 муралів, присвячених українським Героям.

Про це повідомив секретар Львівської міської ради Маркіян Лопачак у фейсбук.

Він зазначив, що сьогодні, 26 листопада,  на Виконавчому комітеті Львова  погодили оголошення Всеукраїнського відкритого конкурсу, який дозволить обрати найкращі ескізи для нових стінописів.

 «Малюватимуть їх на стіні військової частини, де й зараз є декілька патріотичних зображень уже не в найкращому стані», – повідомив Маркіян Лопачак.

Попередньо, за його словами, експозицію галереї будуть змінювати не рідше, ніж раз у два роки.

«Це буде класний громадський простір, ще одне місце пам’яті про подвиги наших Героїв», – зазначив секретар Львівської міськради.

До конкурсу допустять тільки авторські роботи. Ескізи, які суперечать загальноприйнятим гуманістичним цінностям, ображають чи принижують честь та гідність українського народу або пропагують сепаратизм, розглядатися не будуть. Переможцям конкурсу виплатять премії: за перше місце – 40 тисяч гривень, за друге – 25 тисяч гривень,  за третє – 20 тисяч гривень.

Нагадаємо, що у Львові родини українських захисників спільно із депутатами Львівської міської ради створили Парк пам’яті Героїв: висадили близько ста іменних дерев.

Також  у Боярці, що на Київщині, пів сотні школярів намалювали найдовший розпис на паркані одного із тамтешніх підприємств і встановили рекорд. Загалом для інсталяції, яка розтягнулася на 249 метрів знадобилося 300 кілограмів акрилової фарби.

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0