У Львові створюють календар із світлинами героїв АТО

logo
162936_u_lvovi_stvorjujut_kalendar_iz_svitlinami.png


10.01.2018, 10:13

календарь, АТОКалендар “Звитяг та перемог” прикрасять портрети героїв АТО. Про це повідомила прес-служба Львівської облдержадміністрації.

За ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, відбулись зйомки календаря “Звитяг та перемог” на 2018 рік, головними героями якого стануть учасники АТО – борці за Незалежність України. Календар традиційно складатиметься з 12 світлин. На січневій сторінці будуть зображені студенти Львівського військового ліцею імені Героїв Крут. 

“Ідея календаря полягала в тому, щоб розповсюдити фотографії, на яких зображені наші захисники, які брали участь в Антитерористичній операції, на території Львівщини, починаючи від спортивних закладів і завершуючи народними домами, освітніми закладами. Таким чином ми продовжуємо розвиток одного з пріоритетних напрямків облдержадміністрації – національно-патріотичного виховання молоді. Ми пишаємося нашими воїнами і прагнемо, щоб молоде покоління, яке має такі достойні приклади для наслідування, шанували, гордились та навчались від новітніх героїв – борців за Незалежність”, – розповіла т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

На світлинах зображені військовослужбовці Збройних сил України, учасники Антитерористичної операції, які започаткували власну справу, демобілізовані воїни.

Календарь “Подвигов и побед” украсят портреты героев АТО. Об этом сообщила пресс-служба Львовской облгосадминистрации.

По инициативе Львовской областной государственной администрации, состоялись съемки календаря “Подвигов и побед” на 2018 год, главными героями которого станут участники АТО – борцы за независимость Украины. Календарь традиционно будет состоять из 12 фотографий. На январской странице будут изображены студенты Львовского военного лицея имени Героев Крут.

“Идея календаря заключалась в том, чтобы распространить фотографии, на которых изображены наши защитники, которые принимали участие в антитеррористической операции на территории Львовщины, начиная от спортивных заведений и заканчивая народными домами, образовательными учреждениями. Таким образом мы продолжаем развитие одного из приоритетных направлений облгосадминистрации – национально-патриотического воспитания молодежи. Мы гордимся нашими воинами и хотим, чтобы молодое поколение, которое имеет такие достойные примеры для подражания, почитали, гордились и учились от новых героев – борцов за независимость”, – рассказала и.о. директора департамента внутренней и информационной политики Львовской ОГА Ольга Березюк.

На фотографиях изображены военнослужащие Вооруженных сил Украины, участники Антитеррористической операции, которые начали собственное дело, демобилизованные воины.


А поділитися?Вам має сподобатись...