У Львові створили єдину мапу з усіма волонтерськими ініціативами громади

logo


Команда Інституту міста створила волонтерську мапу Львівської громади. На одній карті зібрали постійні локації Львівської громади, де можна волонтерити.

Зараз тут 29 локацій, проте карту можна доповнювати. В такий спосібкоманда Інституту міста спростила пошук активностей для людей, які хочуть долучитися до волонтерських ініціатив або ж доповнити карту своїми можливостями.

Мапа створена у межах реалізації Програми сприяння розвитку волонтерства у Львівській міській територіальній громаді на 2023-2025 роки. Ініціатива забезпечує створення сприятливих умов для волонтерства та системної участі організацій та установ, які залучають волонтерів.

«Волонтерство – це чудова нагода отримати новий досвід,познайомитись з цікавими людьми, допомогти своєму місту та Україні, а також яскраво провести час. Волонтери потрібні усюди: для допомоги ЗСУ та вимушено переміщеним українцям, догляду за лісом чи парком, в ОСББ чи у молодіжному центрі. Саме тому ми створили підбірку волонтерських можливостей у Львівській громаді, яка спрощує пошук», – зазначив проєктний менеджер КУ Інститут міста Юрій Ломіковський.

Ознайомитися із мапою можна за посиланням –https://bit.ly/volmaplviv

Щоб долучитися до волонтерства, потрібно:

1. Знайти на волонтерській мапі локацію, яка вас цікавить.

2. Зв’язатися з координатором локації та дізнатися про умови та графік волонтерства.

3. Прийти на локацію в призначений час та допомогти.

Також творці мапи передбачили можливість для організаторів волонтерських проєктів додати свій проєкт чи інформацію про ініціативу длязалучення волонтерів. Все, що необхідно зробити – розповісти деталі у формі за посиланням і команда Інституту міста додасть вашу локацію на мапу.

Довідка

Програма сприяння розвитку волонтерства у Львівській міській територіальній громаді на 2023-2025 роки була затверджена Львівською міською радою 9 грудня 2022року. Основні цілі Програми: забезпечення сприятливих умов для розвитку волонтерства, популяризація волонтерського руху, сприяння інституційному розвитку організацій та установ, що залучають до своєї діяльності волонтерів та забезпечення системної участі організацій та установ, які залучають волонтерів до формування та розв’язання питань місцевого значення. Текст програмидоступний за посиланням.

Читати далі

Tuesday November 7th, 2023

Туристичний потенціал Львівщини представили на міжнародній виставці у США

Tuesday November 7th, 2023

Територія геріатричного пансіонату у Львові зацікавилазабудовників: міська рада готує документи до суду

Tuesday November 7th, 2023

Львів передав прикордонникам 50 зарядних портативних електростанцій

Tuesday November 7th, 2023

Львів співпрацюватиме з Республікою Корея

Monday November 6th, 2023

Сьогодні у Львові розпочнуть відновлювати подачу опалення до житлових будинків

Sunday November 5th, 2023

Допомогина понад 41 мільйон гривень цього тижня отримали львівські бригади

Saturday November 4th, 2023

Червоноградці захотіли залишити стару назву міста

Saturday November 4th, 2023

В кардіології Дрогобицької лікарні відкрили оновлену палату інтенсивної терапії

Saturday November 4th, 2023

На Львівщині планують створити центр соціальної реабілітації дітей, які потребують кваліфікованоїпсихологічної допомоги внаслідок травм війни

Saturday November 4th, 2023

У Великомостівській громаді відкрили оновлений бібліотечний простір