У Львові суд скасував рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень на зведення багатоквартирного будинку

logo
152547_u_lvovi_sud_skasuvav_rishennja_pro_zatver.jpeg


23843573 139391153326347 3905318342361977901 nВизнати незаконним та скасувати рішення про затвердження містобудівних умов та обмежень. Таке рішення вчора, 23.11.2017 р. прийняв Львівський окружний адміністративний суд у справі N 813/2946/17 Львівської місцевої прокуратури N 1 проти Виконавчого комітету Львівської міської ради про визнання незаконним та скасування рішення виконавчого комітету Львівської міської ради N 115 від 17.02.2017 «Про затвердження містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки на будівництво ТзОВ “Галиаличбудсервіс” багатоквартирного житлового будинку з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Б. Грінченка, 11-А зі знесення існуючого магазину-павільйону”. Про це повідомили у Групі небайдужих збойщан.

Громада Збоїщ, яка 8 місяців бореться проти незаконного будівництва із забудовником ТзОВ “Галичбудсервіс” (“Гранд Дім”), висловлює радість, що змогла мирним законним шляхом довести свою правоту у суді і протистояти спорудженню багатоповерхівки ЖК “CUPRUM” на землях комерції, не призначених під житлову забудову, у санітарній зоні кладовища, з численними значними порушеннями ДБН.

«Висловлюємо подяку меру міста пану Андрій Садовий, який виступив на захист громади і наполіг на клопотанні виконавчого комітету до суду про визнання свого рішення незаконним. Щиро дякуємо судді Львівського окружного адміністративного суду пану Роману Брильовському за винесення справедливого рішення і служіння Закону України. Дякуємо заступнику керівника Львівської місцевої прокуратури N 1 пану Володимиру Ваврику та прокурорам, які виявили порушення забудовником чинного законодавства і довели це у суді. Дякуємо голові Шевченківської районної адміністрації пані Надії Банах , яка підтримувала мешканців Збоїщ, не допустила, щоб конфлікт вийшов з мирного русла та зарекомендувала себе, як мудрий далекоглядний керівник. Сердечно дякуємо голові комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища ЛМР пану Ігорю Телішевському. Дякуємо нашим соратникам – пану Олександру Сироїду, Любомиру Босаневичу, Ігорю Зінкевичу, Олегу Радику за послідовне відстоювання прав людей на гідне життя. Дякуємо кожному з нас, дітлахам і сивочолим людям, які не лінувалися вставати до боротьби, дякуємо кожному серцю, яке вболівало за перемогу правди. Вітаємо усіх небайдужих. Боротьба триває», – йдеться в повідомленні збойщан. 


А поділитися?Вам має сподобатись...