У Львові судитимуть 22-річного чоловіка, який хотів «відмазати» свою дружину від дрібного правопорушення

logo


У Львові судитимуть 22-річного чоловіка, який намагався дати хабаря правоохоронцям у розмірі 2 тисячі гривень. За дану суму вони повинні були «закрити очі» на правопорушення, яке скоїла його дружина.

Про це повідомила Франківська окружна прокуратура Львова.

Як встановило розслідування, обвинувачений, перебуваючи в приміщенні поліцейської станції на території Франківського району, задля уникнення притягнення його дружини до адміністративної відповідальності, запропонував і надалі надав двом дільничим офіцерам поліції неправомірну вигоду у вигляді двох тисяч гривень, від отримання якої останні відмовилися.

Таким чином, 22-річному чоловікові потрібно буде сплатити штраф дружини, а також мінімум 8,5 тисяч гривень за порушення статті ст. 369 ККУ Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі. Дана стаття передбачає позбавлення волі терміном від 2 до 4 років.

Нагадуємо, в аеропорту Львова прикордонники затримали жінку, яка прибула з Венеції. Причиною затримання стали її документи з ознаками підробки. Так, жінка пред’явила свій паспорт, який свідчить, що вона громадянка Хорватії.

Відомо, що паспорт жінки виявився підроблений. І насправді вона є громадянкою України.

ІА “Вголос”: НОВИНИ

Всі свіжі новини на нашому
Telegram-каналі Приєднуйся!