У Львові судитимуть рома за вбивство жінки

logo


Особу ромської національності судитимуть за умисне вбивство жінки у Львові. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За процесуальним керівництвом Львівської місцевої прокуратури №2 до суду скеровано для розгляду обвинувальний акт стосовно 34-річного уродженця Закарпатської області, який підозрювався у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.115 КК України (умисне вбивство).

Встановлено, що подія трапилась у лісосмузі Залізничного району міста у січні цього року. Конфлікт між трьома особами – зловмисником, потерпілою і їх знайомою стався під час спільного розпивання спиртного. Через бажання 53–річної жінки покинути будівлю, лиходій вдарив її палицею у голову, а коли та впала – наніс ще декілька ударів. Внаслідок отриманих травм жителька Львівщини померла.

У ході досудового розслідування до підозрюваного застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави. За вчинення вказаного злочину фігуранту загрожує позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

На даний час справа перебуває на розгляді у Залізничному районному суді м. Львова.

Мужчину цыганской национальности будут судить за умышленное убийство женщины во Львове. Об этом сообщает пресс-служба прокуратуры Львовской области.

Под процессуальным руководством Львовской местной прокуратуры №2 в суд направлен для рассмотрения обвинительный акт в отношении 34-летнего уроженца Закарпатской области, который подозревался в совершении уголовного преступления, предусмотренного ч.1 ст.115 УК Украины (умышленное убийство).

Установлено, что происшествие произошло в лесополосе Железнодорожного района города в январе этого года. Конфликт между тремя лицами – злоумышленником, потерпевшей и их знакомой произошел во время совместного распития спиртного. Из-за желания 53-летней женщины покинуть здание преступник ударил ее палкой по ​​голове, а когда та упала – нанес еще несколько ударов. В результате полученных травм жительница Львовщины умерла.

В ходе досудебного расследования к подозреваемому применена мера пресечения в виде содержания под стражей без определения размера залога. За совершение указанного преступления фигуранту грозит лишение свободы на срок от семи до пятнадцати лет.

В настоящее время дело находится на рассмотрении в Железнодорожном районном суде г. Львова.