У Львові судитимуть зловмисника, який незаконно приватизував квартиру вартістю ₴1,47 млн

logo
177117_u_lvovi_suditimut_zlovmisnika_jakij_nezak.jpeg


У Львові правоохоронці передали на розгляд суду обвинувальний акт відносно 36-річного львів’янина, який незаконно зареєстрував на себе квартиру у будинку на вул. Куликівській, комунальної форми власності, а потім продав її за 1,47 млн грн. Про це повідомив відділ комунікації поліції Львівської області.

Правоохоронці встановили, що у листопаді 2015 року зловмисник подав до відділу держреєстрації прав на нерухоме майно підроблену копію свідоцтва про право власності на квартиру №40 у будинку на вул. Куликівській, 39а, нібито видану Квартирно-експлуатаційним відділом м. Львова у 2013 році. При цьому він усвідомлював, що документ підроблений, а ця нерухомість йому не належить.

Державний реєстратор зареєстрував право власності на квартиру, площею 63,7 м2 за зловмисником. Як встановили правоохоронці, внаслідок дій зловмисника громаді Львова було завдано шкоду розмірі 1,47 млн грн.

У грудні 2015 року зловмисник у Києві продав згадувану квартиру за майже 470 тис. грн, і в такий спосіб легалізував незаконно набуту нерухомість.

Наприкінці січня зловмиснику оголосили підозру за ч.4 ст. 190 (шахрайство), ч.1 ст.209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) та ч.4 ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України.

Правоохоронці просили суд взяти його під домашній арешт. Проте суд відмовив, не підтримав запобіжний захід і апеляційний суд.

Проте, вдалося накласти арешт на незаконно виведену з комунальної власності Львова нерухомість.


А поділитися?