У Львові свідок крадіжки допоміг впіймати злодіїв

logo
165361_u_lvovi_svidok_kradizhki_dopomig_vpijmati.jpeg


Новини, 23.01.2018

23.01.2018, 10:52

кража, телефон, полицияЗавдяки небайдужому громадянину, патрульні виявили ймовірних злодіїв. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Сьогодні вночі на вулиці Володимира Великого мешканець Львова став очевидцем крадіжки. Потерпілий лежав в снігу та перебував в стані алкогольного сп’яніння, а двоє невідомих скористалися його безпорадним станом та забрали мобільний телефон. Заявник це побачив та викликав патруль. Чоловік, який лежав на землі, до приїзду патрульних вже отямився. Після цього, очевидець крадіжки надав патрульним опис злочинців. Неподалік від місця події інспектори виявили двох чоловіків, які підходили під орієнтування. Їх зупинили та попросили показати документи. Біля одного з них, на землі, лежав мобільний телефон такої самої моделі, як і викрадений у раніше згаданій події. На місце скерували слідчо-оперативну групу. 39-річного та 35-річного мешканців Львова доставили до відділу поліції. Справу передали слідчим.

Благодаря неравнодушному гражданину, патрульные обнаружили вероятных воров. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области.

Сегодня ночью на улице Владимира Великого житель Львова стал очевидцем кражи. Пострадавший лежал в снегу и находился в состоянии алкогольного опьянения, а двое неизвестных воспользовались его беспомощным состоянием и забрали мобильный телефон. Заявитель это увидел и вызвал патруль. Человек, который лежал на земле, до приезда патрульных уже пришел в себя. После этого, очевидец кражи предоставил патрульным описание преступников. Неподалеку от места происшествия инспекторы обнаружили двух мужчин, которые подходили под ориентировки. Их остановили и попросили предъявить документы. У одного из них, на земле, лежал мобильный телефон такой же модели, как и похищенный в ранее упомянутом событии. На место были направлены следственно-оперативная группа. 39-летнего и 35-летнего жителей Львова доставили в отдел полиции. Дело передали следователям.

Соцсети

Погода


А поділитися?