У Львові та області кількість звернень хворих на кір поменшало

logo
168633_u_lvovi_ta_oblasti_kilkist_zvernen_hvorih.jpeg


Львів’яни та мешканці області й далі звертаються до лікарень із підозрою на кір. За останні три дні у Львові госпіталізували 14 пацієнтів, серед них – лише один дорослий. Загалом же від початку року на Львівщині на кір захворіли 325 людей.

Щоправда, зараз, кажуть медики, хворих на кір менше. Частково це через активну вакцинацію населення. Утім, недуг, зважаючи на інкубаційний період, може ще повернутись.

«Кількість звернень зменшилася. Але наразі це ні про що не говорить, тому що інкубаційний період триває від моменту потрапляння збудника до моменту появи клінічних ознак. А це проходить 21 день. І тому цілком імовірно, що в наступні вихідні кількість звернень буде більшою», – пояснила Наталія Тімко, головний епідеміолог Львівщини.

Як раніше повідомляв ZAXID.NET, ЮНІСЕФ додатково закупив для України понад мільйон доз вакцини від кору.

Нагадаємо, на початку січня кількість хворих у Львові та області зросла. Львівщина увійша в п’ятірку областей з найвищою захворюваністю на кір.

Нагадаємо, в Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні в ніч на 3 лютого померла 25-річна жінка, яка одночасно хворіла на грип та кір. До слова, під час останнього спалаху кору у 2013 році на Львівщині захворіли понад 3,5 тисячі людей.


А поділитися?Вам має сподобатись...