У Львові театр повним складом пішов на карантин

logo


image

Йдеться про великий колектив – Театр імені Марії Заньковецької, котрий оголосив про вимушені десятиденні канікули – з 24 вересня по 3 жовтня. Відповідне повідомлення з’явилося сьогодні вдень на ФБ-сторінці театру. 

«Шановні наші глядачі, повідомляємо Вам, що театр йде на карантин, – зазначено у дописі. – Таке рішення ми вимушені були прийняти у зв’язку зі збільшенням захворюваності серед працівників театру. Усі вистави, що були заплановані у цей період, перенесено на інші дати, а придбані квитки дійсні. Слідкуйте за нашим репертуаром у соціальних мережах та на офіційній сторінці театру».

Аналогічне оголошення під назвою «Увага! Карантин!» є й на сайті театру. 

Варто додати, що заньківчани відкрили новий, 103-й сезон 4 вересня і відтоді вже двічі скасовували (переносили) вистави (в тім числі – прем’єрну постановку «Сатисфакція» за Вільямом Шекспіром) через хворобу акторів. Але господарської діяльності не припиняли. 

А от тепер, вочевидь, ситуація серйозніша, бо установа взагалі скасувала вистави на 10 днів.

Прецеденти в Україні є. У Києві в національному Театрі імені Франка відкриття сезону перенесли на два тижні, до жовтня. Згідно з інформацією, яку озвучила кілька днів  тому служба новин на каналі «1+1», спричинила закриття театру хвороба, і це – коронавірус, щонайменше трьох акторів. 

Швидкого одужання всім. І у Львові, і в Києві.  

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

Фото з ФБ-сторінки Театру Заньковецької.