У Львові трамваї та тролейбуси намотуватимуть кола по місту (ВІДЕО)

logo


У Львові зупинився рух трамваїв до аквапарку

З червня місто оплачуватиме Львівелектротрансу за наданітранспортні послуги

Виконавчий комітет затвердив вартість транспортної роботи з перевезення пасажирів у міському електричному транспорті. Тарифи встановлені у розмірі 101 грн за 1 тролейбусо/кілометр та 119 грн за 1 вагоно/кілометр.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

Відповідно, це дає можливість перейти на оплату перевізнику за один кілометр роботи трамваїв та тролейбусів. ОплачуватиЛьвівелектротрансу за надані транспортні послуги місто буде вже з червня.

Директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Олег Забарило пояснив, як відбуватиметься компенсація підприємству.

«Для підприємства буде розрахована загальна вартість виконаної ним транспортної роботи шляхом множення кількості кілометрів, які проїхали трамваї та тролейбуси, на відповідну вартість за 1 км роботи. З цієї суми відмінусовуватимуться кошти, які Львівелектротранс отримає яквиручку від наданих послуг та як компенсацію за пільгові перевезення. І з червня місто доплачуватиме власне цю різницю між вартістю виконаної транспортної роботи та загальними надходженнями підприємства від надання послуг, в тому числі і пільговим категоріям пасажирів. Тобто, це буде доплата за транспортну роботу, щоб підприємство могло функціонувати та розвиватися», – пояснив Олег Забарило.

Щодо оплати транспортної роботи автомобільним перевізникам, то, за словами Олега Забарила, наразі вкраїні немає законодавства, яке б це регламентувало.

«Але зараз напрацьовуються відповідні зміни до законодавства, які б дали нам можливість у перспективі перейти на оплату транспортної роботи і автомобільним перевізникам», – додав Олег Забарило.

Коментарі

Позначки: ЛКП «Львівелектротранс»,Олег Забарило, трамваї, тролейбуси