У Львові триває Кубок України зі стрільби з лука у приміщенні (відео)

logo


image

Перші змагання сезону – триває Кубок України зі стрільби з лука в приміщенні.

На львівському велотреку – змагання зі стрільби з лука. Протягом чотирьох днів 120 спортсменів будуть тут боротись за перемогу.

Цими змаганнями розпочинається новий сезон у приміщенні. І можна сказати підготовка до чемпіонату Європи розпочалась вже, – розповідає Світлана Колядінцева, головна суддя Кубка України.

Якщо просто неба Олімпійський раунд у стрільбі з лука стріляють з 70 метрів, то в приміщенні це завжди — 18. Відповідно меншою є і мішень.

18 метрів для мене легше стріляти. Це моя коронна дистанція. Я був другим на Кубку та чемпіонаті світу, — Сергій Макаревич, бронзовий призер Кубка України (Львів)

Львів’янин Сергій Макаревич у бронзовому фіналі змагався із чернівецьким лучником Данилом Гусаком.

Це новенький лучник. Я раніше його не бачив, тому психологічно легше стріляти. В нас завжди суперник в голові. Це завжди боротьба з самим собою, і це найскладніше, — каже Сергій Макаревич.

 У цій боротьбі Сергій спочатку поступався у першій серії, але у наступних трьох завжди був влучнішим ніж суперник.

Протистояння Львова і Череівців було і в жіночому фіналі: львів’янка Соломія Трапезнікова боролась за третє місце із Тетяною Дороховою. Бронза Кубка України поїхала у Чернівці.

Це моя улюблена дистанція. Я на ній неодноразово ставал чемпіонкою світу та Європи. Бронза у цьому році для мене особисто дуже важлива, тому що була велика перерва у зв’язку з декретом. Я зараз виховую сина, він ще зовсім маленький йому 2.5 років. Але все одно намагалася не пропускати, входити у форму, — зазначає Тетяна Дорохова бронзова призерка Кубка України (Чернівці).

Золотий жіночий фінал суто Сумський: Ірина Хочина проти Поліни Родіонової. Влучнішою була Поліна. Перемога 6:0.

Я не покладала великих надій, адже це тільки початок. Основні старти ще попереду.  Але так вийшло, що мені все вдалось. Будемо продовжувати і готуватись до основних стартів цього сезону, — ділиться Поліна Родіонова, чемпіонка Кубка України (Сумська область).

Серед чоловіків за золоту нагороду боролись львівський лучник Юрій Гавелко та рівнянин Михайло Усач. У першій серії в рахунку повів Михайло 2:0, Юрій зрівняв 2:2. Далі лучники продовжували йти на рівних 3:3, 4:4. І у вирішальній серії Михайло вирвав перемогу 6:4.

Я сам не очікував цієї перемоги. Було важко спочатку, всередині трохи легше, а у фіналі дуже напружено, але впорався з роботою. Психологічно дуже важко було, — каже Михало Усач, чемпіон Кубка України (Рівненська область).

У січні лучники позмагаються на чемпіонаті України в Сумах, далі ще одні змагання, тренувальний збір у Львові та у лютому чемпіонат Європи у Словенії. 

Віра Коновал – pravdatutnews.com